Zadzwoń Napisz

O FIRMIE

PPHU NIRO-TECH rozpoczęła swoją działalność w roku 2004. Jest nowoczesną w pełni profesjonalną i wszechstronną firmą. Zajmujemy się produkcją najwyższej jakości wyrobów ze stali nierdzewnej i kwasoodpornej do wszystkich gałęzi przemysłu (przemysł spożywczy; przetwórstwo mięsa białego i czerwonego oraz szeroką gamę wyrobów budowlanych). Głównym zadaniem naszej firmy jest kompleksowe wyposażenie zakładów branży spożywczej (od projektu do kompletnego wyposażenia).

Podstawowy zakres działalności firmy to wyposażenie:

  • masarni
  • ubojni
  • piekarni
  • zakładów przetwórstwa ryb

W zależności od wymagań Klienta świadczymy także usługi w zakresie prac spawalniczych, cięcia blach i profili, a także szeroką gamę prac montażowych. Jakość naszych wyrobów i usług zadowala najbardziej wymagających Klientów w kraju i za granicą. Doskonała kadra pracowników, konkurencyjne ceny i najwyższa jakość usług to najważniejsze atuty naszej firmy. Do tego oferujemy Państwu fachowe i kompleksowe doradztwo, jakiego nie znajdziecie u konkurencji. Gwarantujemy również krótkie terminy realizacji zamówień i własny transport.

Dodatkowo firma Niro-Tech świadczy usługi:

  • cięcie i gięcie blach, rur i profili
  • frezowanie i toczenie
  • piaskowanie stali nierdzewnej
  • usługi spawalnicze CO2, Mig, Tig

Firma PPHU NIRO-TECH zapewnia szeroki wybór i stuprocentową gwarancję zadowolenia Klientów.

Wykonujemy:

konstrukcje stalowe lekkie i ciężkie; montaż płyt warstwowych; projekty technologiczne zakładów przetwórstwa mięsnego i ubojni wieprzowych, wołowych oraz ubojni owiec; projekty technologiczne linii rozbiorowych (linie kaskadowe; rozbiór stanowiskowy; rozbiór ryb)

PRODUKUJEMY

OD 2004

Dlaczego właśnie my

Firma zajmuje się produkcją, usługami oraz sprzedażą maszyn i urządzeń, tj.

  • produkcja maszyn, urządzeń i wyposażenia dla przemysłu mięsnego
  • produkcja maszyn, urządzeń i wyposażenia dla przemysłu owocowo-warzywnego

Zakład posiada nowoczesny park maszynowy przystosowany do obróbki materiałów nierdzewnych co skutkuje szybką realizację zamówień. Artykuły wykonywane przez firmę spełniają wszelkie warunki norm Europejskich i posiadają atest PZH W-wa.
Dynamiczny rozwój firmy, stosowanie nowoczesnych technologii oraz stale odnawiany park maszynowy sprawiają, że oferowane odbiorcom produkty spełniają najwyższe wymagania jakościowe. Potwierdzeniem sukcesu handlowego firmy jest systematyczne uczestnictwo w międzynarodowych targach w kraju i zagranicą.

Nasza nowa hala wybudowana w 2010 roku o powierzchni łącznej 2500m2 pozwoliła nam rozwinąć produkcję i wytwarzać wyroby, które znajdują uznanie nabywców krajowych jak również zagranicznych z Rosji, Niemiec, Holandii, Ukrainy, Mołdawii, Czech, Słowacji, Serbii, Chorwacji, Rumunii, Bułgarii, Białorusi, Litwy, Angoli i innych krajów. Zespół konstruktorów może dowolnie zmodyfikować nasze wyroby, dopasowując je do Państwa potrzeb, lub też możemy wykonać zupełnie nowe produkty zgodnie z sugestią klienta dostosowane indywidualnie do jego modelu.


Zainteresowała Cię nasza oferta? Masz pytania?
Skontaktuj się z nami